Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu myśliborskiego w okręgach nr 1, 2, 3
PKW opublikowała oficjalne wyniki głosowania do rady powiatu myśliborskiego w okręgach nr 1, 2, 3. Jak głosowano w Twoim regionie? Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje.
Wyniki wyborów do rady powiatu myśliborskiego z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SMOŁA Stanisław: pozycja 1 : 2,89% (1 265 głosów)
- OLESZCZUK Teresa: pozycja 2 : 2,89% (1 265 głosów)
- PYTEL Daniel: pozycja 3 : 2,89% (1 265 głosów)
- SZRAM Andrzej Jan: pozycja 4 : 2,89% (1 265 głosów)
- GAJEWSKA Małgorzata Grażyna: pozycja 5 : 2,89% (1 265 głosów)
- GIENIK Jadwiga: pozycja 6 : 2,89% (1 265 głosów)
- LADRA Waldemar Henryk: pozycja 7 : 2,89% (1 265 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- LIGENZA Elżbieta: pozycja 1 : 0,65% (284 głosów)
- KUBEJKO Mieczysław Tadeusz: pozycja 2 : 0,65% (284 głosów)
- PIETRUCIK Jakub Grzegorz: pozycja 3 : 0,65% (284 głosów)
- DASSUJ Marek Krzysztof: pozycja 4 : 0,65% (284 głosów)
- GRONKIEWICZ Zuzanna Ewa: pozycja 5 : 0,65% (284 głosów)
- BRODZIŃSKI Piotr: pozycja 6 : 0,65% (284 głosów)
- SZULC Agata Barbara: pozycja 7 : 0,65% (284 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- KUZIEL Mariusz: pozycja 1 : 0,75% (330 głosów)
- ZMARZLIK Zofia: pozycja 2 : 0,75% (330 głosów)
- PYCIAK Mieczysław Jan: pozycja 3 : 0,75% (330 głosów)
- PIWOWARCZYK Stefan: pozycja 4 : 0,75% (330 głosów)
- KASPERKIEWICZ Elżbieta: pozycja 5 : 0,75% (330 głosów)
- SIWEK Monika Mirosława: pozycja 6 : 0,75% (330 głosów)
- WROŃSKI Sylwester Eugeniusz: pozycja 7 : 0,75% (330 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SIARKIEWICZ Zygmunt: pozycja 1 : 5,52% (2 413 głosów)
- STANISŁAWSKA Katarzyna: pozycja 2 : 5,52% (2 413 głosów)
- RĘBACZ Piotr: pozycja 3 : 5,52% (2 413 głosów)
- KURZAWSKA Irena: pozycja 4 : 5,52% (2 413 głosów)
- BIBRO Michał Stanisław: pozycja 5 : 5,52% (2 413 głosów)
- PRZYJAZNA Wioletta Krystyna: pozycja 6 : 5,52% (2 413 głosów)
- JADACH Anna Katarzyna: pozycja 7 : 5,52% (2 413 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- WÓJTOWICZ Waldemar: pozycja 1 : 1,05% (460 głosów)
- KŁODA Radosław Tomasz: pozycja 2 : 1,05% (460 głosów)
- PALUCH Oktawia Oliwia: pozycja 3 : 1,05% (460 głosów)
- KLIMCZAK Hubert: pozycja 4 : 1,05% (460 głosów)
- WYSOCZAŃSKA Elwira Magdalena: pozycja 5 : 1,05% (460 głosów)
- LACHOWICZ Roman: pozycja 6 : 1,05% (460 głosów)
- SIEWIERA Katarzyna Alicja: pozycja 7 : 1,05% (460 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT:
- RUDNICKI Andrzej Piotr: pozycja 1 : 2,51% (1 097 głosów)
- MAKUCH Marcin: pozycja 2 : 2,51% (1 097 głosów)
- CHEBA Małgorzata: pozycja 3 : 2,51% (1 097 głosów)
- BLEZIEŃ Zbigniew: pozycja 4 : 2,51% (1 097 głosów)
- RYBARCZYK Jolanta Maria: pozycja 5 : 2,51% (1 097 głosów)
- BARTKIEWICZ Teresa Grażyna: pozycja 6 : 2,51% (1 097 głosów)
- ORZECHOWSKI Tomasz: pozycja 7 : 2,51% (1 097 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU:
- ZIELIŃSKI Grzegorz: pozycja 1 : 1,28% (558 głosów)
- ADAMIOK Anna Marzena: pozycja 2 : 1,28% (558 głosów)
- BARTOSIK Andrzej Leonard: pozycja 3 : 1,28% (558 głosów)
- MUSIAŁOWSKA Małgorzata: pozycja 4 : 1,28% (558 głosów)
- WILK Roman: pozycja 5 : 1,28% (558 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu myśliborskiego z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- GACZYŃSKI Dariusz Szczepan: pozycja 1 : 2,91% (1 654 głosów)
- MARCINISZYN Elżbieta Ewa: pozycja 2 : 2,91% (1 654 głosów)
- PODZIŃSKI Zbigniew Stefan: pozycja 3 : 2,91% (1 654 głosów)
- BARCIK Aneta Katarzyna: pozycja 4 : 2,91% (1 654 głosów)
- FRANKÓW Helena: pozycja 5 : 2,91% (1 654 głosów)
- SAJA Mateusz Stanisław: pozycja 6 : 2,91% (1 654 głosów)
- CUKIERNIK Jan Paweł: pozycja 7 : 2,91% (1 654 głosów)
- KORZENIOWSKI Paweł Jerzy: pozycja 8 : 2,91% (1 654 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- PACEWICZ Waldemar: pozycja 1 : 2,02% (1 149 głosów)
- KUBIAK-JACURA Magdalena Karolina: pozycja 2 : 2,02% (1 149 głosów)
- DUTKIEWICZ Dariusz: pozycja 3 : 2,02% (1 149 głosów)
- ZAGÓRSKA Małgorzata Helena: pozycja 4 : 2,02% (1 149 głosów)
- GUZEK Dorota: pozycja 5 : 2,02% (1 149 głosów)
- SZYMCZAK Dariusz: pozycja 6 : 2,02% (1 149 głosów)
- JUDKA Marek Grzegorz: pozycja 7 : 2,02% (1 149 głosów)
- PEREĆ Marek: pozycja 8 : 2,02% (1 149 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- MARSZAŁEK Zbigniew: pozycja 1 : 0,8% (453 głosów)
- JASTRZĘBSKA Izabela: pozycja 2 : 0,8% (453 głosów)
- KOWALCZYK Tadeusz Rafał: pozycja 3 : 0,8% (453 głosów)
- PĘKALA Patrycja: pozycja 4 : 0,8% (453 głosów)
- FABIAŃCZYK Janusz: pozycja 5 : 0,8% (453 głosów)
- BAJKIEWICZ Ewa Olga: pozycja 6 : 0,8% (453 głosów)
- DOBROWOLSKI Andrzej Antoni: pozycja 7 : 0,8% (453 głosów)
- ŚWIĘCICKI Ryszard Wacław: pozycja 8 : 0,8% (453 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- DRZEWIŃSKA Wioletta: pozycja 1 : 3,48% (1 979 głosów)
- CIECHANOWICZ Wojciech: pozycja 2 : 3,48% (1 979 głosów)
- ZBOROWSKA Aleksandra Weronika: pozycja 3 : 3,48% (1 979 głosów)
- MAZUR Nikodem: pozycja 4 : 3,48% (1 979 głosów)
- SADOWSKA Justyna Magdalena: pozycja 5 : 3,48% (1 979 głosów)
- HALIGOWSKI Karol: pozycja 6 : 3,48% (1 979 głosów)
- MAZUR Anna: pozycja 7 : 3,48% (1 979 głosów)
- WUJDA Tomasz Michał: pozycja 8 : 3,48% (1 979 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- ŁUKASIEWICZ Karina Judyta: pozycja 1 : 0,43% (243 głosów)
- WOLNY Halina: pozycja 2 : 0,43% (243 głosów)
- WOLSKI Marcin Władysław: pozycja 3 : 0,43% (243 głosów)
- KRUPA Sylwia: pozycja 4 : 0,43% (243 głosów)
- KRAWCZYK Tomasz Paweł: pozycja 5 : 0,43% (243 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT:
- DOWNAR Piotr Ryszard: pozycja 1 : 1,54% (874 głosów)
- KOPASZEWSKI Jerzy Sylwester: pozycja 2 : 1,54% (874 głosów)
- GRYCIAK Anna: pozycja 3 : 1,54% (874 głosów)
- SZOSTOWSKA Iwona Mieczysława: pozycja 4 : 1,54% (874 głosów)
- BACHORZYŃSKA Karolina Barbara: pozycja 5 : 1,54% (874 głosów)
- SEMENYSZYN Sławomir Marek: pozycja 6 : 1,54% (874 głosów)
- CHROBAK Paweł Jan: pozycja 7 : 1,54% (874 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU:
- MAZEPA Arkadiusz Sobiesław: pozycja 1 : 1,93% (1 101 głosów)
- STĄSIEK-JANICKA Joanna Anna: pozycja 2 : 1,93% (1 101 głosów)
- JAREMA Tomasz Jacek: pozycja 3 : 1,93% (1 101 głosów)
- ŚWIDERSKA Ewa Iwona: pozycja 4 : 1,93% (1 101 głosów)
- CIECHANOWICZ Aleksandra Izabela: pozycja 5 : 1,93% (1 101 głosów)
- GŁADYSZ Edyta Monika: pozycja 6 : 1,93% (1 101 głosów)
- MIKOŁAJCZYK Arkadiusz Paweł: pozycja 7 : 1,93% (1 101 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu myśliborskiego z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SZAWARSKI Krzysztof: pozycja 1 : 2,32% (1 422 głosów)
- OLEJNICZAK Beata Sylwia: pozycja 2 : 2,32% (1 422 głosów)
- WOLSKA Krystyna: pozycja 3 : 2,32% (1 422 głosów)
- KARDASZ Roman: pozycja 4 : 2,32% (1 422 głosów)
- MAĆKAŁA Tadeusz: pozycja 5 : 2,32% (1 422 głosów)
- SOŁTYS Wanda Stanisława: pozycja 6 : 2,32% (1 422 głosów)
- KOZŁOWSKI Ryszard: pozycja 7 : 2,32% (1 422 głosów)
- MALINOWSKA Bernadeta Urszula: pozycja 8 : 2,32% (1 422 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- SAWICKA Urszula Krystyna: pozycja 1 : 1,62% (997 głosów)
- JANOWICZ Arkadiusz Zygmunt: pozycja 2 : 1,62% (997 głosów)
- CISZONEK Józefa: pozycja 3 : 1,62% (997 głosów)
- KLINKERT Artur Mieczysław: pozycja 4 : 1,62% (997 głosów)
- BŁAŻEJEWSKI Adam: pozycja 5 : 1,62% (997 głosów)
- DZIEDZIC Przemysław Marcin: pozycja 6 : 1,62% (997 głosów)
- SZKWARKOWSKA Joanna: pozycja 7 : 1,62% (997 głosów)
- WOLAŃSKA Anna: pozycja 8 : 1,62% (997 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- RYGIEL Piotr Aleksander: pozycja 1 : 2,06% (1 263 głosów)
- JAŚKOWIEC Małgorzata Ewa: pozycja 2 : 2,06% (1 263 głosów)
- SZPAKOWSKI Henryk: pozycja 3 : 2,06% (1 263 głosów)
- ŚCIBIORSKA Wiesława: pozycja 4 : 2,06% (1 263 głosów)
- KRAUZE Krzysztof Paweł: pozycja 5 : 2,06% (1 263 głosów)
- ROZWADOWSKA Danuta: pozycja 6 : 2,06% (1 263 głosów)
- KRÓLAK Katarzyna: pozycja 7 : 2,06% (1 263 głosów)
- SZUSZKIEWICZ Krzysztof: pozycja 8 : 2,06% (1 263 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- PRILL Alicja Beata: pozycja 1 : 1,69% (1 035 głosów)
- WOROCH Artur Jacek: pozycja 2 : 1,69% (1 035 głosów)
- ROŹNIATA Wioletta: pozycja 3 : 1,69% (1 035 głosów)
- OLSZEWSKI Andrzej Lucjan: pozycja 4 : 1,69% (1 035 głosów)
- JAZŁOWIECKA Anna Wiesława: pozycja 5 : 1,69% (1 035 głosów)
- AGOPSOWICZ Eliza Anna: pozycja 6 : 1,69% (1 035 głosów)
- DYŃDA Małgorzata Agnieszka: pozycja 7 : 1,69% (1 035 głosów)
- TYMOSIEWICZ Andrzej: pozycja 8 : 1,69% (1 035 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- WOJTKIEWICZ Wojciech Witold: pozycja 1 : 1,17% (715 głosów)
- BALCERZAK Krystyna: pozycja 2 : 1,17% (715 głosów)
- OLEJARZ-DOLACIŃSKA Adriana Małgorzata: pozycja 3 : 1,17% (715 głosów)
- WĄSIK Roman: pozycja 4 : 1,17% (715 głosów)
- ŚLIWIŃSKA Dominika Katarzyna: pozycja 5 : 1,17% (715 głosów)
- NOWICKA Dorota Joanna: pozycja 6 : 1,17% (715 głosów)
- KUZYK Zbigniew Stanisław: pozycja 7 : 1,17% (715 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT:
- DUDEK Robert Daniel: pozycja 1 : 1,8% (1 105 głosów)
- FAŚCISZEWSKA Ewa: pozycja 2 : 1,8% (1 105 głosów)
- DOLACIŃSKA Beata Magdalena: pozycja 3 : 1,8% (1 105 głosów)
- KLUCZENKO Joanna Emilia: pozycja 4 : 1,8% (1 105 głosów)
- CICHOCKI Łukasz Krzysztof: pozycja 5 : 1,8% (1 105 głosów)
- MAZUR-KOWALEWSKA Katarzyna Małgorzata: pozycja 6 : 1,8% (1 105 głosów)
- BINIASZEK Anna Ewelina: pozycja 7 : 1,8% (1 105 głosów)
- NORSESOWICZ Mariusz Grzegorz: pozycja 8 : 1,8% (1 105 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU:
- ANTCZAK Marek: pozycja 1 : 1,99% (1 224 głosów)
- WESOŁOWSKI Adrian Dariusz: pozycja 2 : 1,99% (1 224 głosów)
- RUTKOWSKI Roman Józef: pozycja 3 : 1,99% (1 224 głosów)
- ANDRUKONIS Anna Maria: pozycja 4 : 1,99% (1 224 głosów)
- WOLANIN Dorota: pozycja 5 : 1,99% (1 224 głosów)
- KRYSIAK Marian Bernard: pozycja 6 : 1,99% (1 224 głosów)
- GERWATOWSKA Marzena Zofia: pozycja 7 : 1,99% (1 224 głosów)
- PIWOWARCZYK Mirosław: pozycja 8 : 1,99% (1 224 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Może Cię zainteresować
Jakie zadania pełni rada powiatu?
Rada powiatu w Polsce pełni bardzo istotną rolę w samorządzie terytorialnym. Jej zadania obejmują szeroki zakres działań. Zalicza się do nich m.in.:
- uchwalanie budżetu powiatu
- decydowanie o organizacji oświaty, służby zdrowia, pomocy społecznej
- planowanie i koordynowanie inwestycji publicznych na terenie powiatu
- nadzór nad jednostkami organizacyjnymi powiatu
- przyjmowanie planu zagospodarowania przestrzennego dla obszarów, które nie są objęte planami gminnymi
- współpraca z gminami na terenie powiatu w zakresie rozwoju regionalnego
Może Cię zainteresować
Polskie skarby UNESCO: Odkryj 5 wyjątkowych miejsc
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?